NOWOŚĆ – czysty ziołowy preparat uspokajający i tonizujacy układ nerwowy w okresie silnego stresu 


FortiVit Stres Control to kolejny produkt, który powstał dzięki sugestiom naszych klientów. Na rynku suplementów brak jest silnego produktu o działaniu uspokajającym, tonizującym układ nerwowy, który działałby wzmacniająco w stanach nerwowych, wykazywał działanie tonizujące regulując pracę mięśnia sercowego i układu krążenia. Stres Control jest produktem czysto ziołowym opartym o mieszaninę ekstraktów sześciu ziół, dobranych w odpowiednich proporcjach i ilościach tak, aby jego skuteczność była jak najwyższa.

Działanie:

Ekstrakt 1 – korzeń kozłka ma silne działanie uspakajające, lekko nasenne i rozkurczające mięśnie gładkie przewodu pokarmowego, dróg moczowych i naczyń krwionośnych. Działa wzmacniająco w stanach nerwicowych. Kozłek jest jednym z najskuteczniejszych ziół odprężających i uspokajających.
Ekstrakt 2 – obniżają ciśnienie krwi, łagodzą nadpobudliwość nerwową, zwiększają wydzielanie soków trawiennych, poprawiają apetyt, ułatwiają trawienie, wykazują działanie bakteriobójcze.
Ekstrakt 3 – łagodzi kolki i bóle brzucha, zmniejsza napięcie mięśni gładkich, pobudza krążenie i wzmacnia system nerwowy, działa uspokajająco – tonizująco na układ nerwowy.
Ekstrakt 4  – tonizują pracę serca i układ krążenia łagodnie regulując pracę mięśnia sercowego, stosuje się je również w stanach rozdrażnienia i niepokoju, ogólnym osłabieniu oraz kamicy nerkowej.
Ekstrakt 5 – działa przeciwzapalnie, uszczelnia ścianę naczyń krwionośnych, uspokajająco oraz uśmierza ból. Stosuje się w leczeniu niepokojów i napięć nerwowych, a także przy bólach reumatycznych.
Ekstrakt 6 – pobudza wydzielanie sków trawiennych, przyspiesza trawienie i reguluje fermentację, łagodzi nadmierne pobudzenie nerwowe i w stanach niepokoju

Wskazania: stany nadmiernego pobudzenia nerwowego u zwierząt, zawały wywołane stresem, stany pobudzenia przy wstawieniu piskląt oraz w okresie przebierania i odstawy kurcząt do ubojni, słaba kondycja psychiczna zwierząt, agresja, transport zwierząt, stany niepokoju.

Dawkowanie: podawać w wodzie do picia przez 3 do 5 dni:
drób: 1l na 2 000- 4 000 litrów wody do picia,
świnie, owce, kozy: 5-10 ml na zwierzę,
źrebięta, cielęta: 10-20 ml na zwierzę,
krowy, konie: 20-40 ml na zwierzę.
norki: 0,5 do 1 litra na tonę karmy.

  Skład i cena – kliknij tutaj