Clean Plus

Czyszczenie linii pojenia.

FortiPro Clean to produkt opracowany specjalnie do czyszczenia linii pojenia, nie jest  oparty na kwasie i ma odczyn zasadowy, dzięki czemu nie jest tak agresywny dla dosatronów. Jest to preparat silnie odkamieniający. Skutecznie oczyszcza linię pojenia z biofilmu.

img
6Kg

Wskazania

Do konserwacji wody pitnej oraz do czyszczenia linii pojenia – odkamienianie, usuwanie biofilmu, higienizacja linii pojenia i wody pitnej.

Zastosowanie

Produkt jest mieszaniną soli i kwasów organicznych oraz emulsyfikatora, których synergistyczne działanie powoduje obniżenie napięcia powierzchniowego wody w efekcie czego zmiękczona woda wykazuje większe właściwości dla rozpuszczania innych substancji w niej zawartych lub w linii pojenia (obecnych np. odkamienianie, usuwanie frakcji biofilmu) a także jest chętniej pobierana przez zwierzęta. Zawarte w produkcie składniki wykazują działanie bezpośrednie na status higienizacji wody pitnej. Zastosowane materiały paszowe w formule produktu są tez nośnikami energii metabolicznej dla zwierząt monogastrycznych.

Dawkowanie

Czyszczenie linii pojenia w obecności zwierząt: 1l na 1000 l wody przez 12 godzin.

 

Czyszczenie linii pojenia przed wstawieniem: 2% roztwór przez 12-16 godzin.

Skład

img
Renata
Specjalista ds. sprzedaży

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat
danego produktu?

 

Skontaktuj się z naszym specjalistą